понеділок, 15 травня 2017 р.

"Правила дорожнього руху знай - життя та здоров'я зберігай"

   В Україні з 8 до 14 травня проходив Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.
    Щороку у світі гине 1,5 млн осіб внаслідок дорожньо-транспортних подій. Мета Тижня безпеки дорожнього руху спрямована на те,щоб всі об'єдналися для вирішення питань, пов'язаних зі зниженням смертності, зниженням травматизму на наших дорогах.

    В Україні рівень травматизму та смертності внаслідок ДТП є одним із найвищих у Європі. ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою - серед дітей віком від 5 до 14 років. Так, за 2016 рік у ДТП загинуло 1,4 тис. дітей віком до 18 років.
    У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у школах та інших дитячих установах пройшли відкриті уроки,бесіди, присвячені безпеці дітей на дорозі. 
    Наша бібліотека також  долучилася до проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху .12 травня  до бібліотеки  завітали  учні Овруцької ЗОШ №4 4-А, 4-Б класу ГПД з Остапчук Н. І. та учні 3-А, 3-Б класу ГПД з Федоренко Т. В.на захід "Правила дорожнього руху знай - життя та здоров'я зберігай", на який був запрошений інспектор нагляду за дорожнім рухом Левицький О. В. Після чого з дітьми була проведена гра-подорож "Безпека на дорозі - безпека життя".
Немає коментарів:

Дописати коментар