четвер, 4 травня 2017 р.

«Я все життя збираю людські долі»

  Видатний митець української літератури Анатолій Дімаров народився 17 травня 1922 року на хуторі Гараськи на Полтавщині в селянській родині.
   За своє майже 90-річне життя письменник написав безліч романів, повістей, оповідань, етюдів, як для дорослих так і для дітей. Коли читаєш книги Анатолія Дімарова, то відразу відчуваєш, що їх автор – справжній українець, тому що його творчість іскриться гумором, витоки якого сягають сивої давнини. Дімаров дуже любив сміх і жарти, а його історії – «сільські та містечкові», бринять сміхом, пройняті приязню до людей. Його жарти, дотепне слово впливають на читачів дужче, ніж будь-які повчання. Твори письменника: «На коні і під конем», «Друга планета», «Для чого людині серце» і досі цікавлять дітей.
   Працівники нашої бібліотеки для дітей завітали до учнів 6 – Б класу ЗОШ №1 з бібліоревю «Я все життя збираю людські долі» з нагоди 90 – ї ріниці від дня народження видатного письменника, під час якого діти познайомилися з літературою про життя та творчість А. Дімарова та його творами.
   
А ще, школярі познайомилися з новинками літератури, які надійшли до фонду бібліотек і мандрували цікавим світом пригод разом з літературними героями.


Немає коментарів:

Дописати коментар