середа, 17 травня 2017 р.

"Юні перлини Овруччини"

Як річка починається з малого джерела,
З малої іскорки спалахує багаття,
Так і талант в душі дитини, визріва
І вироста з дитячого завзяття.
У нашій бібліотеці завжди затишно. А затишно від дитячих емоцій, дитячих посмішок та дитячої творчості.
І ось у тісному, дружньому колі у нашій бібліотеці пройшла зустріч творчих і талановитих дітей нашого міста - юних поетів, членів літературної студії "Пролісок", який діє у ЗОШ №4, керівник Богуш Т.Ф. 
На поетичні акварелі "Юні перлини Овруччини" були запрошені учні 7 - х класів ЗОШ №3.
Перші проби пера спробували наші зернятка - учні 6  - А класу, що у 5 класі, у минулому 2016 році разом з нашою бібліотекою видали першу збірку віршів "Зернятко".

Кожна дитина - неповторна, і кожна - яскрава, творча особистість. Ці діти чують , як шепоче дощ, співає квітка, сміється небо.
Випурхнули із серця перші рядочки юних дарувань : "Порада сонечка" - Шадура Д., "Весна прийшла" - Назаренко П., "Небесна Сотня" - Савич І., "Журавель" - Євдокименко М. та інш.
Ще, може, не сміливі, але такі щирі. Радісним і цікавим було знайомство. На різні теми лунали поетичні акварелі дітей : про весну, колискові, про Україну, Небесну Сотню, АТО та інші.

Своєрідні музичні паузи звучали у виконанні творчих перлинок учнів 5 - Б класу ЗОШ №1 - Жабровець Д., Шлончак М.

Як відомо поезія тісно пов*язана з музикою. Зачарувала читачів грою на скрипці учениця 5 - А класу гімназії - Савчук В.Наймолодше юне дарування учениця 3 - А класу ЗОШ №4 - Воробей А. порадувала всіх емоційним, щирим та ніжним співом.

А додавали гарного настрою слайд - презентація "Вірші - це емоції одягнені в слова" та музичні відео - кліпи - бібліограф Хилевич Н.В.
На святі були присутні гості : заступник голови Районної Ради  - Михайлевська І. В., 


яка побажала юним поетам і надалі підтримувати вогник творчості, що палає у дитячих серцях, представники ЗОШ №4,  друзі та колеги бібліотекарі.
Про те, з чого все починалося, коли і як виникла ідея об*єднати вірші юних в збірку, поділилася вчитель української мови та літератури, керівник студії - Богуш Т. Ф., яка засіває зерна поезії вже протягом багатьох років у дитячі душі, вчить працювати зі словом, розуміти його силу і красу. 
Тетяна Феодосіївна презентувала свої власні вірші : "Овруч", "Україна " та інші.
І на закінчення директор бібліотеки Невмержицька М. В. побажала маленьким "зерняткам" стати справжнім великим "колосом" у бурхливому полі життя.
І нехай щороку наша Овруччина поповнюється новими талановитими дітьми.


Наші таланти розпустять вітрила,
В небо піднімуть нас радості крила.
Вітер натхнення запалить серця,
Творчість живе у цих стінах щодня.

Немає коментарів:

Дописати коментар