понеділок, 27 березня 2017 р.

   Кожного року на березневих канікулах в  бібліотеці  святкують прекрасне свято –  свято Книги.
  Так і цієї весни юні любителі книги  зібралися в бібліотеці на літературно-музичне свято книги «Завітай у царство книжкове, 
зустрічай товариство казкове».


    Є багато див на землі, створених природою  і зроблених руками людини. І серед них найбільше диво з див – книга.
    Роль і значення книги та читання в житті дитини була основною 
темою свята, яке підготували працівники бібліотеки разом 
з учнями 3-Б класу НВК «Овруцької гімназії ім. Малишка –
ЗОШ  І ступеня» та класним керівником Ходачек О.А.


  Юні читачі декламували вірші, співали пісні, розіграли театралізоване дійство про незвичайного друга, дуже мудрого, який не вміє говорити вголос, але навчає  розуму, розповідає про цікаві пригоди, дива, навколишній світ – близький і далекий, веде нас до Країни Знань.

    На свято завітала  Королева Книга (Хомич Євгенія; 5-А кл., НВК "Овруцька гімназія ім. Малишка - ЗОШ І ступеня"), яка познайомила дітей із своїми володіннями. Свято супроводжувалося презентацією, де діти ознайомилися з тим, як книжки зявилися на світ, який цікавий шлях вони пройшли віками.
Казкові герої: казка (Пасюк Ілона; 5-А кл.,ЗОШ №4), Фея Казкова (Любич Кароліна; 3-А, ЗОШ №3), Попелюшка (Шадура Софія; 4-А кл., ЗОШ № 1), Баба Яга (Гладишенко Саша; 7-А кл., ЗОШ № 3)  привітали всіх зі святом книги. Учні 3-Б класу НВК "Овруцької гімназії ім. Малишка - ЗОШ І ступеня" радували всіх присутніх веселими танцями.


       Юні любителі книги мали змогу поринути у казковий світ та зустрітися із улюбленими героями казки «Півник і двоє мишенят».
Цю чудову інсценізацію казки  підготували юні учасники театральної  студії «Бім-Бом» РБК із їх керівником Харченко О.А.
     Кращі юні читачі та вчителі нашої бібліотеки були нагороджені грамотами.      І хоча свято закінчилося, але дружба з книгою не закінчується ніколи.   Двері нашої бібліотеки завжди гостинно відчинені для юних 
любителів книги.
     Це весняне свято завжди дарує радість спілкування, натхнення, пізнання нового і цікавого. 
Немає коментарів:

Дописати коментар