суботу, 8 липня 2017 р.

«Якщо підримка є мами й тата, то значно краще читачем стати»

8 липня з 2012 року українці відзначають День родини. 

    Наш народ завжди шанував сім’ю та родинні зв’язки, передаючи духовні цінності від батька до сина, від бабусі до онуки. В усі часи головним обов’язком батьків було виховання в дітлахах слухняності й шани до старших. А діти у родині поважали й любили своїх батьків та доглядали їх у старості.
    

   Напередодні цього дня бібліотекарі районної бібліотеки для дітей знайомили своїх постійних читачів, які не перший рік відвідують бібліотеку всією родиною, з книгами, які представлені на виставці «Книжкові цікавинки для мами, тата і дитинки».
Дуже приємно, що останнім часом все частіше бібліотеку відвідують діти з батьками разом. Напередодні 6 липня до дитячої бібліотеки завітали: Кавун Аня з мамою Людмилою Іванівною, Паршина Ніна разом з мамою Ольгою Сергіївною, Мошківська Марія з татом Миколою Дмитровичем, сім’я Желонських, Лавник Іванна з мамою Валентиною Олександрівною, Мануїлова Кіра з бабусею Оленою Львівною.

Роль і значення книги в житті дитини дуже добре розуміють в родині Левківських. Мама – Олена Борисівна, тато – Петро Іванович привчили дітей любити книгу з малесеньких років. Дуже часто разом з своїми синами Бориславом, Олесем та малесенькою донечкою Славою відвідують нашу бібліотеку. Улюблені книги цієї родини представлені на книжковій виставці, що оформлена в бібліотеці.Немає коментарів:

Дописати коментар