вівторок, 7 липня 2015 р.

7 ЛИПНЯ - ІВАНА КУПАЛА

В давні часи у предків наших,
Коли сонце Богом величали,
Родилося прекрасне свято,
Яке Купалом всі назвали.

Івана Купала – традиційне свято, яке відзначається в Україні в ніч на 7 липня.
У народній українській традиції день народження Іоанна (Івана Купала, Івана - травника, Копальний Іван) – це поетичне язичницьке свято, торжество сонячного світла й тепла. У старовинних письмових джерелах Купало характеризується як язичницький бог земних плодів, якому приносили в жертву хліб – головний плід землі.
Як народне свято, день Івана Купала відбувається з багатьма своєрідними обрядами та піснями.У нашій бібліотеці до свята в рамках виставкового циклу літніх свят «Свята моєї Батьківщини» оформлена тематична виставка «7 липня – Івана Купала».
Колектив працівників районної бібліотеки для дітей вітає читачів нашої бібліотеки, гостей блогу та всіх українців зі святом Івана Купала. Бажаємо Вам здоровя, успіхів у всіх починаннях та впевненості у своїх силах. Нехай купальське вогнище очистить Вас від усіх хвороб та негараздів. А легендарний цвіт папороті наповнить вірою у надзвичайне та дивовижне!
Зі святом Вас, дорогі друзі! Запрошуємо до книгозбірні відвідати тематичну виставку. Ми завжди Вам раді!Немає коментарів:

Дописати коментар