вівторок, 9 лютого 2021 р.

Інтернет – територія безпеки (до Дня безпечного Інтернету)

 #SaferInternetDay2021

#ДеньбезпечногоІнтернету2021

#Овруцька_дитяча_бібліотека

      Кожного року День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) святкується у другий день другого тижня лютого. Цього року він припав на 9 лютого і відзначається під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Ця подія дозволяє вивчити роль, яку всі користувачі граємо в цілях сприяння створенню кращого і безпечного онлайн-спілкування. День безпечного Інтернету служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення кращого інтернету.

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш, ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

Бібліотека надає деякі поради для безпечного користування інтернетом - онлайн-скринька порад «Інтернет – територія безпеки». Щоб завжди пам’ятати про правила спілкування в інтернеті та як захиститися від небезпеки в інтернеті, користувачам подарували памятки-нагадування «Безпека в інтернеті» та «Кібербулінг або агресія в інтернеті».

Немає коментарів:

Дописати коментар