середа, 14 лютого 2018 р.

«Валентинка зроблена з любов’ю»


14 лютого – день, коли планета осяяна найкращими, найщирішими та найніжнішими почуттями. Любов та дружба – це та сила, яка рухає життя, яка дає наснагу, радість, щастя і дорослим, і дітям. Тож, саме у день Святого Валентина наша бібліотека була наповнена неймовірною кількістю щирих посмішок та палких сердець.
День Святого Валентина – незвичайне веселе свято, яке відзначають щороку 14 лютого. Це свято любові, миру, доброти, чесності, сміху та веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться, жартують. З недавніх пір це свято набуло неабиякої популярності. Щоб висловити свої почуття в цей день дарують «валентинки», проте набагато приємніше отримати «валентинку», зроблену власними руками,- адже ця листівка буде креативною, індивідуальною, цікавою  та неповторною. 
      З цієї нагоди в бібліотеці бібліотекарі Федоренко В.В. та Невмержицька Н.К. з учнями 2-4 класів шкіл міста провели майстер-клас з виготовлення вітальних листівок на тему:
«Валентинка зроблена з любовю».
      Валентина Василівна розповіла дітям, звідки взялося це свято, познайомила з легендою про Валентина, та розказала як саме і коли зявилися перші валентинки.
       Бібліотекарі показали дітям багато різноманітних варіантів валентинок, які можна виготовити своїми руками.
З допомогою різнокольорового паперу, різного матеріалу і ножиць, використовуючи різні шаблони,  та докладаючи власний смак і вміння діти із великим задоволенням зробили оригінальні та цікаві  валентинки і обов’язково помістили слова любові, з найкращими побажаннями.
Це справжні витвори мистецтва, тому що в них діти вклали усю свою душу, любов і ласку.
   Це веселе і захопливе заняття розвиває фантазію, творчі навички дитини, та приносить радість. Тож, валентинки які вони зробили подарують своїм рідним та найкращим друзям.
А в кінці заходу Валентин та Валентина, яких діти обрали під час гри пригостили всіх присутніх солодкими  «валентинками».  Немає коментарів:

Дописати коментар