Впевнено і
непомітно прийшла на
українську землю осінь. Це вона чарівниця пофарбувала у багряний та
золотавий колір дерева, дихнула першим морозним повітрям, прикрасила горобину
червоними ягідками.
І саме в ці дні
бібліотекарі сільських та шкільних бібліотек зібрались на семінар : «Бібліотека
і збереження національно – культурної спадщини, як основи формування
майбутнього патріота».
Програма семінару була
насиченою. Відкрила семінар директор РДБ – Невмержицька М. В. лекцією «Національна
культура та її роль у формуванні майбутнього патріота : аспекти і сучасні
підходи в роботі бібліотеки з дітьми», під час якої присутні поринули в онлайн - мандрівку "Відкрий для себе рідне місто".Змістовні консультації надали бібліотекарі : Базильчук Т. В. , Федоренко В. В. ,
бібліограф - Хилевич Н. В. та методист - Федоренко С. Ю.
Бібліографічний слайд - огляд "Культура України : від витоків до сьогодення" познайомив фахівців з книгами про національно - культурну спадщину України.
Поділилися досвідом та творчими напрацюваннями : бібліотекар Гошівської сільської бібліотеки Кузьменко С. М. та завідуюча бібліотекою Бондарівської ЗОШ - Бортун Л. В.
Незважаючи на всі труднощі, які зараз є в Україні сучасна українська книга живе, вона хвилює, дає насолоду, стоїть на сторожі наших заповітних джерел, що і нині живлять наше національне відродження.
Сила українського слова безмежна. Україна щедра на письменників, поетів, композиторів, художників, музикантів, співаків. Тож на закінчення семінару запросили всіх поринути у чарівний світ, змальований не пензлем, а поетично - музичною аквареллю "Дарую людям пісню", присвячену 95 - річчю від Дня народження великого українського поета - пісняра Дмитра Луценка.
Вихований українською матір'ю і рідною землею, поет Дмитро Луценко був палким патріотом України, його вірші про любов до рідної України, отчої землі звучали у виконанні кращих читачів бібліотеки - Осініної О. , Барановської А.
Поет - пісняр володів колоритним українським словом. І тому не дивно, що на його вірші покладено більше 300 популярних пісень. Кращі з них, зокрема "Мамина вишня", "Невідомий солдат", "Києве мій", "Осіннє золото" і "Народе мій" прозвучали у виконанні викладачів і дітей НВК Овруцької гімназії ім. А. Малишка та музичної школи в супроводі фортепіано.
Гармонійно доповнювала захід мультимедійна презентація "Усе любовю зміряне до дна".
Немає коментарів:
Дописати коментар