середа, 23 березня 2016 р.

"КНИГОМАНІЯ-2016"Щороку настає така пора
У всіх читаючих родинах
Коли вся українська дітвора
До конкурсу готується щоднини
Відвідати бібліотеку, поринути у світ книжок-
Цікаво вам про все дізнатись!
І для досягнення найвищої мети
У конкурсі найкращих позмагатись!  23 березня в районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ (районний) етап конкурсу "Найкращий читач Овруччини - 2016", що проходив у рамках Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія - 2016".

   
Його  відкрила директор бібліотеки Невмержицька М.В., яка привітала учасників і гостей свята та побажала впевненості в своїх силах і наголосила, що вони вже - найкращі читачі.   Цьогорічне свято книги об'єднало 16 хлопчиків і дівчаток, закоханих у книгу 6-7 класів з шкільних та сільских бібліотек району, які виборювали звання "Найкращий читач овруччини - 2016".

   А це було нелегко. Впродовж 2-х годин кожен учасник рекламував себе, як самого ерудованого, розповідав про свою улюблену книгу, спілкувався з членами журі.


   Літературні конкурси вимагали від конкурсантів знань, активності, ерудиції, вміння захоплююче розповідати.   На де-який час бібліотека перетворилася на чарівну кімнату пригод та цікавих історій.
   Королева книг, Незнайко та Книжка заінтригували всіх книгою. Діти були у захваті!
   Кожен учасник презентував книгу так, що хотілось перечитати твір самому.
   Конкурсати креативно підійшли до реклами книги: співали, 

декламували вірші, малювали плакати, розігрували міні - вистави і підготували мультимедійні презентаціїї та ін.
 Жюрі вразили смаки школярів, їх читацькі вподобання, знання творів сучасної української та зарубіжної літератури, біографії та творчості нашої землячки Л. Українки, а також начитаність, креативність та артистизм.
   Переможцями конкурсу стали: Речинський Ігор - учень 6-В кл. ЗОШ №1, Єфіменко Валентина - учениця 7-Б кл. - НВК "Овруцька гімназія ім.Малишка - ЗОШ І ступеня". Вони продовжать змагання у ІІІ (обласному ) етапі конкурсу "Книгоманія-2016".

   Всі учасники конкурсу отримали грамоти та диплом і на згадку невеликі подарунки і солодкі "золоті медалі".
   Конкурсні випробування завершено та не завершується мандрівка у світ літератури, такий широкий і цікавий. Мандруйте, відкривайте для себе нових героїв та нових авторів.


  

Немає коментарів:

Дописати коментар