четвер, 12 червня 2014 р.

«Цікавий світ дитячих журналів»

«Цікавий світ дитячих журналів»,

під такою назвою в нашій бібліотеці для учнів других класів була проведена година цікавих повідомлень, де діти мали змогу познайомитись з новими дитячими журналами які отримує бібліотека, та почути цікаву інформацію про них. 


А також проведена година цікавих повідомлень 
ВОДА – ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ
Дорожче нічого на світі немає,
Ніж диво прозоре – вода!
Без неї ніколи життя не буває,
Без неї планеті – біда!
Із неї складаються різні істоти:
Тварини, рослини і ми.
Людина на 70 майже відсотків
Складається саме з води.


Все живе на землі потребує води. Без неї вяне квітка, страждає звір, змовкає пташка – без неї гине життя. Без води не може існувати жоден живий організм, в тому числі і людина.
 Безцінним даром природи є прісна вода, що знаходиться у земних глибинах. Кожна її краплинка є дорогоцінним скарбом природи.
Вода має найважливіше значення для підтримки життя на Землі і збереження природного середовища. Вода присутня у всіх сферах нашого життя, без неї не зможе працювати промисловість, медицина, енергетика. При цьому, всього лише 0, 25% всієї води на нашій планеті може бути використано для потреб людини.

В нашій бібліотеці в клубі «Чомучки» з учнями четвертих класів була проведена екологічна година: «Вода – джерело життя», з метою привернути увагу дітей до болючої проблеми – збереження річок, джерел, криниць та дбайливого поводження з водою та економного її використання.
Діти дізналися багато нового та цікавого про всім нам добре відому воду, отримали цікаву  інформацію про користь джерельної води для школярів.
Вони дивились відеофільм «Кожна краплина має значення».

Для учнів 1-4 класів  в нашій бібліотеці була організована гра-вікторина:
 «Всі збирайтесь, дітвора, в гості йде до нас гра! Під час якої діти розказували вірші, співали, грали в різні захоплюючи ігри, відгадували загадки та вікторину по казках, де проявили свою ерудованість та спритність.
Ось і настала чарівна літня пора.
У літечко веселе ми відкриваємо двері,
Канікули, канікули!
Радієм їм щораз,
Із іграми, мандрівками
Прийшли вони до нас.

Немає коментарів:

Дописати коментар