вівторок, 18 вересня 2012 р.

    Житомирщина! Яка гарна назва! Вона випромінює сонячне тепло, і кличе у затишок поліських дібров! Жито і Мир. Хліб і Мир. Мир житичів. Край культурних і природних пам’яток, де народжувалися та жили барони, революціонери, авіаконструктори, письменники… На Житомирщині серед лісів заховано найнебезпечніше місце в Україні – бункер «Скеля», тут досі виробляють найкращий український фарфорово-фаянсовий посуд, а Музей космонавтики вважається одним із найцікавіших в світі. Минуле, як і сьогодення Житомирщини також надзвичайно багате історичними іменами, подіями, різноманітними фактами. Наш край пройшов через різні етапи історичного розвитку, пережив зміни режимів та ідеологій.
   «Поліський краю, краю мій коханий, дарована природою краса», під такою назвою у стінах районної бібліотеки для дітей пройшов краєзнавчий екскурс, присвячений 75-річчю утворення Житомирської області.
   Діти познайомились з окремими сторінками її історії, видатними людьми, які залишили свій слід у літописі краю. Було продемонстровано відеоматеріали про Житомирську область. Проведено бібліографічний огляд літератури «Житомирщина через віки і відстані».

Немає коментарів:

Дописати коментар