пʼятниця, 19 січня 2018 р.

Дивовижний сніговик              

     А чи знаєте Ви, що 18 січня святкують Всесвітній День Сніговика? Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього більше трьох тисяч експонатів! І все це – Сніговики ! Чому саме 18 січня? По-перше, в середині січня в багатьох країнах є сніг. По-друге, число 18 схоже на Сніговика, який тримає в руках мітлу. По-третє,в цей день ще не було ніякого міжнародного свята!


          Неодмінним атрибутом кожного новорічного свята є сніговик, якого так полюбляють ліпити діти не тільки в Україні, а й у всьому світі. Звідки ж цей зимовий персонаж взявся? Звідки пішла ця традиція, ця весела дитяча забава?
      Відповіді на ці запитання отримали  юні читачі книгозбірні -   учні 2-х класів ЗОШ № 3, від бібліотекаря Невмержицька Н.К. , яка  познайомила своїх маленьких читайликів з історією виникнення сніговичка та розповіла про найбільших сніговиків - рекордсменів  і  мікроскопічних .          Діти весело проводили час:відгадували загадки, гралися в ігри , а в кінці заходу в міському парку спробували зліпити сніговика.


         Сьогодні цей казковий персонаж розважає нас під час новорічних свят і є частим супутником Діда Мороза та Снігуроньки.
         Отже, як би там не було, але про сніговичків чи сніжних баб не треба забувати взимку. 

Немає коментарів:

Дописати коментар