вівторок, 27 вересня 2016 р.

1070 років м.Овруч

   В рамках святкування Дня міста РДБ прийняла активну участь у відзначенні 1070-річниці сивочолого Овруча: до ювілею працівники спільно з користувачами створили віртуальну подорож по пам`ятних місцях древнього краю "Рідне місто пізнаю".

   Юні читачі бібліотеки прийняли активну участь в літературному марафоні "300 хвилин з книгою", який проходив в міському парку. Бібліотека також була відповідальною за організацію "Параду молодих мам" (представлення дитячих візочків)


17 молодих сімей активно відгукнулися на цей конкурс, який проходив вперше в нашому місті. Кожна сім`я проявила свою креативність, фантазію в оформленні яскравих дитячих екіпажів. Звичайні дитячі коляски перетворились на карету принцеси, танк, швидку медичну допомогу, казкових героїв, патріотичних маленьких українців та ін.
   Святковою ходою вони проїхали по вулиці Т. Шевченка та площі міста.
   Присутні захоплено милувалися цим чудовим дійством.Серед тих хто проявив найбільше фантазії та креативно підійшов до справи була визначена трійка переможців.
На першому місці: 
Невмержицька Н.К екіпаж "Маленький українець"


На другому місці: Маковейчик М.В екіпаж "Танк"На третьому місці: Мошківський І.М екіпаж "Карета принцеси"


   Всі конкурсанти отримали заохочувальні призи. 

   Приймали участь у фестивалі "Поліська картопелька". Запрошували гостей до "Картопляного королівства", яке було оформлено в народному казковому стилі, за мотивами української народної казки "Ходить гарбуз по городу", були представлені казкові герої з овочів: царівна жаба, цибуліно, сороконіжки та ін.
   Всі гості мали змогу не тільки побачити казкових героїв із овочів, а й скуштували казкові страви та напої.За креативний підхід та оригінальність оформлення господи бібліотека отримала нагороду.


Немає коментарів:

Дописати коментар