вівторок, 23 серпня 2016 р.

"Україна: крізь терни до омріяних зірок"

 


   Україна - це наша земля, наш рідний край, наша країна зі славною історією, мудрими, талановитими людьми, чарівними піснями, переказами, легендами та казками, з багатими народними традиціями.
     Протягом багатьох віків наш народ боровся за свою незалежність і переміг.


Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь!
Це почуття свободи серце гріє 
І піднімає думи в височінь.

      Наше свято присвячене Дню Незалежності проходило у місцевому парку, протягом якого ми величали ім'я Україна в народних піснях, у віршах, легендах, переказах. Наші юні читачі у вишиванках створили атмосферу єдності та щирості і подарували кожному з присутніх частинку тепла у їхні душі.Було оформлено відкритий перегляд  "Україна в нас єдина, бережи її, дитино", на якому представлена література про шлях нашої держави до самостійності від давнини до сьогодення, а також конкурс малюнків  "Мрії про Україну: дитячий погляд", де діти втілили свої бачення, якою бути Україні в майбутньому. 

 Не обійшлось звичайно без побажань для нашої країни, які діти підготували у вигляді долоньок.Разом з усіма ми мандрували  в славні періоди історії нашого народу, закріпили знання про національні та народні символи України. Весь захід супроводжувався патріотичними піснями та віршами, завдяки легендам діти більше дізналися про свою землю, мову, культуру, власні традиціїї та неповторні державні символи, мали змогу відгадувати загадки та вікторини.


Сьогодні ніщо не може зупинити відродження національного духу. Всім нам треба плекати в серці любов до села чи міста, де ми живемо, до своїх рідних, до духовної і культурної спадщини нашої Батьківщини, і буде вона велика,а з нею великими будуть і бібліотеки.

У бібліотеці оформлена виставка - роздум "Що є для мене Україна".
Шановний друже!
Гортаючи сторінки книг, представлених на цій виставці, ти здійсниш подорож історичними стежками нашої Батьківщини, познайомишся з її багатою культурою, дізнаєшся багато нового та цікавого. 
Перед тобою постануть постаті синів і дочок українського народу, що за складних обставин, віддавали свої сили, обдарування і саме життя на славу рідної України.


Немає коментарів:

Дописати коментар