четвер, 5 травня 2016 р.

"День пам'яті та примирення"


Із року в рік часопис віддаляє
Своїх нащадків далі від війни,
Та травень знов і знову нагадає,
Як із життя ішли його сини.


Війна - це частина історії нашої Батьківщини і всієї Європи. Пам'ять частина духовності нашого народу, а пам'ять про війну - це шана минулому і прояв людяності.
   Ми повинні пам'ятати загиблих, шанувати живих ветеранів, цінувати все те, що має кожен з нас зараз, аби ніколи більше пил і порох від вибухів не закрив нам яскраве сонце та чисте небо.
   Ось уже другий рік Україна відзначає разом з Європою 8 та 9 травня Дні пам'яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Європі скерований на вшанування ветеранів, які воювали в різних арміях.
Ми тепер не святкуємо, ми вшановуємо пам'ять тих, хто боровся з нацизмом. Так і в нашій бібліотеці відбулися ряд заходів, присвячених цим подіям: 

Літературно - патріотичні хвилинки "Рядки обпалені війною".
Бесіда - діалог "День пам'яті та примирення"


Бібліографічний огляд літератури "Про війну прочитайте і завжди пам'ятайте!" 
Виставка - пам'ять "В книжковій пам'яті миттєвості війни"   Війна знайшла свій відбиток у творчості багатьох письменників, особливо тих хто був на фронті, чиє дитинство або юність обпалила війна: О.Довженко, А.Малишко, П.Тичина, М.Рильський, О.Гончар, Л.Костенко, Г.Тютюнник, О.Коломієць та ін.
   Читачі бібліотеки познайомились з книгами про війну, про страшні сліди, які залишила вона в Україні і Європі.
   8 травня - в день пам'яті і примирення ми вшановуємо пам'ять загиблих і низько схилимо голову перед ними. 9 травня - День Перемоги, ми вшановуємо ветеранів, які принесли нам Перемогу.

"Ми прочитали книгу про війну 
  з бабусею сиділи і мовчали,
  Ну що тут скажеш про таку сумну
  подію, сповнену і смутком і печаллю.  " 
                               К.Колінько

Немає коментарів:

Дописати коментар