пʼятниця, 16 травня 2014 р.

Любов до книги - шлях до мудрості          Прийшов на нашу землю травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їними трелями, і приніс нам свято матері та свято сім’ї.
         Мабуть це символічно, що ці свята відзначають саме навесні, коли все в природі проростає, розквітає. І земля – матінка плекає кожен росточок, кожну пелюсточку, як і сім’я, родина плекає своїх дітей, щоб набирались вони сили, могутності, мужності.         Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. „З родини йде життя людини”, - говорить народна мудрість. Тут дитина  робить свої найперші кроки, звідси вона виходить в широкий світ. У сім’ї вона вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.
 Через сім’ю діти вчаться добра. Недарма в народі кажуть:
«Від доброго дерева добрий пагінець одійде, од добрих батька й матері піде й добра  дитина».
Усе, що є найкраще у дитини:
ЇЇ талант, культура й доброта –
Від тата й мами йде і від родини –
Незаперечна істина свята.


Народна мудрість говорить: „На землі існує три головні цінності, три дива: хліб, щоб народ завжди був здоровий, сильний; жінка, щоб не обривалася нитка життя і книга, щоб не обривався зв’язок часів”. І це чудово, що є родини в яких книга – вічне джерело знань займає особливе місце.


Саме 15 травня в Міжнародний день сім’ї в нашій бібліотеці зібралися читаючі родини які не схожі одна на одну, але їх всіх об’єднує повага й любов до книги. Це родини: Дубницьких, Залізко, Косинських, Левківських, Ленко, Старовойт, Татаринових та Шадури. Саме через книгу батьки вчать своїх дітей добра й порядності, любові до свого роду, а значить, і до Батьківщини. Також книга надихає їх на створення різноманітних поробок, вишивок та малюнків, які були презентовані на виставці «Світ захоплень моєї родини».
 Привітати родини завітали і казкові герої, які познайомили всіх присутніх з улюбленими казками наших читачів, а найактивніші користувачі бібліотеки подарували свої музичні вітання.

Перлинкою заходу став танець у виконанні найменших книголюбів, який викликав неабияке захоплення та бурні оплески глядачів.Хочеться побажати щоб місточок доброти і любові між батьками й дітьми не переривався, бо в нашій бібліотечній родині такі чудові, люблячі
та читаючі сім’ї.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар