пʼятниця, 11 жовтня 2013 р.

День художника України.

   З року в рік, в другу неділю жовтня, майстри пензля відзначають День художника України. У 2013 році вони будуть приймати привітання 13 жовтня.
В цей день на їхню честь золотиться осінь і земля квітує останнім різнобарв'ям.
   У День художника України, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, а також відношення до життя в цілому. Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Майстрам-живописцям належить велика кількість творів, які входять до золотого фонду світового образотворчого мистецтва.

   Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки їхній подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Їхні твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди. Їм удається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. Художник - дивовижна людина. Мало того, що він бачить світ особливими очима, так ще і готовий залишити йому багату спадщину!
   Вже традиційно в стінах нашої книгозбірні до Дня художника виставляються роботи наших читачів. Цього разу на виставці-презентації «На крилах дитячих фантазій» свої картини представила Левченко Катерина – учениця дитячої художньої школи, переможниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу присвяченому Шевченківським дням, де зайняла переможне III місце.
   Також хочемо привітати наших партнерів, а саме колектив Овруцької дитячої художньої школи та заслуженого художника України, майстра народної творчості, члена Національної спілки народних майстрів України 
Климовича М.І.
   Нехай музи творчості й натхнення надовго оселяться у ваших майстернях. Бажаємо здоров'я і добробуту, миру та злагоди вам і вашим родинам.

2 коментарі:

  1. Дуже гарна талановита дівчинка, Катерина. Мені сподобались її малюнки. На папері відобразилось бачення навколишнього світу очима дівчинки. Роботи маленької художниці просто прекрасні! Успіхів Каті та натхнення!!!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякуємо, Катюша справді талановита дівчинка і ми теж бажаємо їй успіхів і творчого натхнення.

    ВідповістиВидалити